\\\\"\\\\"
Güncel:
Yusuf Kaplan'dan Sızıntı yazarına sert sözler
Çok Uygun Prefabrik Evler Burada
www.prefabrikyapi.com
prefabrik yapıDepreme dayanıklı, lüks, hızlı kurulum ve montaj, 25 yıllık tecrübe, tek katlı, dubleks prefabrik evler...

 Yeni Şafak yazarlarından Yusuf Kaplan, 'Kahrolsun Erdoğan, kahrolsun İHH! Yaşasın İsrail, yaşasın ABD!' başlığıyla ele aldığı yazısında çok sert ifadeler kullandı. Kaplan, Sızıntı dergisinde çalışan bir yazarın sosyal medyada maksadını aşan cümleler sarfettiğini ifade etti ve bu yazarın paylaşımlarını sert bir dille eleştirdi.

İşte Yusuf Kaplan'ın yazısındaki ilgili bölüm:

"Felaketin boyutunu görebilmek için Cemaat'in yüzbinlerce kişi tarafından okunan en önemli dergisi Sızıntı'nın yazarlarından birinin art arda geçtiği şu twitlere bakmanız yeterli.

Bu twitleri okuduğumda beynimden vurulmuşa döndüm! Aynen şu twitleri yazmış Sızıntı yazarı: 'Hocaefendi Türkiye'ye neden gelmiyor diye soruyorlar. Münafıkların ülkesine neden gelsin?

Yolsuzluklarla yaşayan sapık iktidarlara oy veren sapıkların ülkesine neden gelsin? Yolsuzlukları İsrail ve ABD bitirecekse, yaşasın İsrail, yaşasın ABD' (!!!)

Nasıl yani?! Nasıl?"

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
RamazanÖzdemir 11 ay önce

madem sapıklar ülkesi oda hocası gibi ittirsin gitsin bu ülkeden

Misafir Avatar
yavuz selim 11 ay önce

evet bu kadar kolay bunlara inanmak.neden mi? çünkü onlar basit bi ayakkabı kutusu ile hukümeti yıkmaya çalışırlarsa bu haberlere inanmak o kadar kolay olur.

Misafir Avatar
salih @engin 11 ay önce

kardeş, sapıtmışsın. fitneyi yapan sızıntı yazarı. cemaat sızıntı yazarına haddini bildirsin. sende kime ne yazacağını tart öyle yaz.

Misafir Avatar
cml 11 ay önce

bu kadar kolay mı bu tip haberler inanmak..

Misafir Avatar
SEFER YEĞEN 11 ay önce

bu terbiyesizi şiddetile protesto ediyorum,madem ülkemizi beğenmiyorsunuz defol git israyilde propoganta yap burası bizim ülkemiz

Misafir Avatar
engin 11 ay önce

peygamber efendimiz ne dedi; "uyuyan fitneyi uyandıranlara allah lanet etsin" . yeni şafak gazetesi yazarına sahip çık, uyuyan fitneyi uyandırma !

Misafir Avatar
alpay aydın @hanife 11 ay önce

bu cemaatin tamamen paranın kulu allahları olan para kaynakları kesilince böyle yaptılar.

Misafir Avatar
hanife 11 ay önce

Ben bu yazdiklariniza inanmıyorum. Sizin yazdıklarımızı görüyoruz hani belgeniz .

Gazi üniversitesi bu haberle sarsıldı
Ankara'da üniversite öğrencisi genç kız otel odasında ölü bulundu.

Haberi Oku