\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"
banner184
banner185
banner186
Güncel:
Kemal Kılıçdaroğlu ile fena dalga geçti
Yılmaz Özdil'in Kılıçdaroğlu ile dalga geçtiği yazıdan bölümler;

"CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, "bundan böyle ABD'de daha güçlü bir CHP olacak" dedi... CHP'nin Washington'dan sonra, New York, Florida, California ve Teksas'ta temsilcilik açacağı duyuruldu.

PENSİLVANYA ONURSAL BAŞKANI...

Pensilvanya'da son üç seçimdir AKP çıkıyordu, ancak, Pensilvanya onursal başkanı hocaefendinin tufaya getirildiği ve bu defa aday gösterilmeyeceği ortaya çıktı, çarşı karıştı. Pensilvanya merkez ilçelerinden Filedelfiya'nın CHP'ye, Pitsburk'un MHP'ye kayması bekleniyor.

AKP'nin Sakramento'da Hidayet Türkoğlu'nu aday göstermesi üzerine, CHP'nin Ditroit için Mehmet Okur'la, Hüstın için Ömer Aşık'la temasa geçtiği konuşuluyor. Beşiktaşlı Devlet Bahçeli'nin Niv Cörsi için Deron Williams'a teklif götürdüğü söyleniyor. Şanlıurfa'dan aday gösterilmeyen Fakıbaba'nın ise, inadına Luyiziyana'dan bağımsız aday olacağı öne sürülüyor.

(...) MIŞIGIN'DA BULGUR-MAKARNA DAĞITIMI


Yalaka medya, Ancelina Coli'yle Robırt de Niro'nun Los Encılıs adayı olmak için AKP'ye yalvardığını yazdı. Şişli belediyesinin resmi internet sitesinde yayınlanan ve Mustafa Sarıgül'le Obama'yı beyzbol oynarken gösteren fotoğraf, montaj çıktı. Kuzey Karolayna'da avanta kömür dağıtımı, Mişıgın'da bulgur-makarna dağıtımı, Kentaki'de firayt çikın dağıtımı devam ediyor.

*

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun ABD'deki temaslarını bitirince, Hamburg, Barselona ve Birmingham adaylarını açıklamak üzere, Avrupa'ya geçmesi bekleniyor.
Çok Uygun Prefabrik Evler Burada
www.prefabrikyapi.com
prefabrik yapıDepreme dayanıklı, lüks, hızlı kurulum ve montaj, 25 yıllık tecrübe, tek katlı, dubleks prefabrik evler...
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Emniyette 'paralel yapı' alarmı!
Adana Emniyeti'nde başlatılan operasyon sonucunda 13 şüpheli polis için yakalama kararı çıkartıldı.

Haberi Oku