\\\\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\\\\"
Ekonomi:
Türk Telekom'un yeni yüzü: Tekno Tekir
Çok Uygun Prefabrik Evler Burada
www.prefabrikyapi.com
prefabrik yapıDepreme dayanıklı, lüks, hızlı kurulum ve montaj, 25 yıllık tecrübe, tek katlı, dubleks prefabrik evler...

Tekno Tekir, Türk Telekom'un yeni müşteri yaklaşımını "Mutluluk Evinizde" sloganıyla evlere taşıyacak.

Türk Telekom'un müşterilerine sunacağı tüm yenilikleri duyuracak olan Tekno Tekir, yayınlanmaya başlayan ilk reklam filminde Türkiye'nin ilk akıllı ev telefonunu E4'ü tanıtıyor.

Türk Telekom açıklamasına göre, Türkiye'nin dijital dönüşümüne öncülük eden, yaptığı altyapı yatırımları ve geliştirdiği teknolojilerle hayatı kolaylaştırmak için çalışan Türk Telekom, yeni reklam yüzü Tekno Tekir ile evdeki mutluluğu sahipleniyor.

Tekno Tekir'in sunduğu ilk Türk Telekom ürünü Türkiye'nin ilk akıllı ev telefonu olan E4 olacak. Türk Telekom müşterileri E4 ile internete girebiliyor, TV seyrediyor, cep telefonundaki rehberi ev telefonuna aktarabiliyor, oyun oynayabiliyor, uygulamalar yükleyebiliyor.

MUTLULUK EVİNİZDE

Bireysel Müşteri Başkanı Ali Yılmaz, ev telefonuyla tüketicilerin hayatına girmiş bir marka olarak, evi, ev yaşamını ve evdeki mutluluğu sahiplendiklerini belirterek, şunları kaydetti:

"Bunun ilk müjdesini de internete girebilen Türkiye'nin ilk akıllı ev telefonu E4 ile verdik. Yeni dönemde hem evlerde hem de dışarıda mutluluğu artıracak yeni ürün ve hizmetlerimiz olacak, tüm bunları sevimli kedimiz Tekno Tekir tanıtacak. Tekno Tekir, evlere teknolojiyi taşımakla kalmayacak. Kendi sektöründe Türkiye'nin saygın markalarıyla yapacağımız işbirlikleriyle müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak, onlara çeşitli avantajlar sağlayacak."

Türk Telekom Grubunun 2013 yılı sonu itibariyle 13,7 milyon sabit erişim hattı ve 7,3 milyon geniş bant abonesi bulunduğunu aktaran Yılmaz, 2013'te yaptıkları marka işbirlikleriyle marketten hazır giyime, mobilyadan bankacılık ve turizme, 23 farklı sektörde, 62 indirim kampanyasıyla Türk Telekomlular'a toplam 20 milyon lira fayda sağladıklarını dile getirdi.

Yılmaz, "Türkiye'de yaklaşık 20 milyon hane bulunuyor. Rakamlara göre hane başı ortalaması kişi sayısı 3.5 olarak kaydediliyor. Biz de Türk Telekom olarak 'Mutluluk evinizde' diyoruz, mutluluğu tüm evlere ulaştırmayı, yani ürün ve hizmetlerimizi tüm Türkiye'ye sunmayı hedefliyoruz" değerlendirmesini yaptı.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
banner239

Genç kızın ayakları yandı
Geçtiğimiz günlerde basında yer alan zehirli ayakkabıların modelleri ortaya çıkarıldı. Vatandaşa uyarıda...

Haberi Oku